SEO Çalışması

SEO Çalışması

İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, yaygın olarak bilinen adıyla arama motoru optimizasyonu kısaca, ürün ve hizmetlere ait projeler kapsamındaki internet sitelerinin arama motorlarındaki arama sorgularında daha üst sıralarda yer alması ve kullanıcılara gösterilmesi amacıyla yapılan faaliyetlerin tümüne verilen isimdir ve dijital pazarlama stratejilerinin çok önemli bir parçasıdır.

Web sitenizin arama motorları tarafından daha anlaşılır olması ve bu sayede daha fazla indekslenerek en hızlı şekilde arama sonuçlarında üst sayfalarda gelmesidir. Seo çalışması yapılan bir site verdiği hizmeti veya ürününü en kısa zamanda daha fazla kitleye sunmuş olur. Siteniz hedef anahtar kelimeler ile Google gibi arama motorları tarafından sevilen bir site olacağı ve arama sonuçların da üst sıralarda yer alacağı için sitenizi gelen kullanıcıların sayısının artması ile müşteri sayınız da artmış olur.

Kumbğ Web olarak web sitenizi arama motorlarıyla tamamen uyumlu hale gelecek şekilde optimize ederiz. 

Optimize edilmiş bir web sitesi hem ziyaretçilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar, hem de arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda konumlanmanızı sağlar.  Arama motoru optimizasyonu tek seferlik bir çalışmadır