Web Analytics
Web Tasarım Hizmetimiz | Tekirdağ Web Tasarım

TEKİRDAĞ WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarım

Kumbağ Web olarak benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktayız. Bu prensip, Kumbağ Web kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktayız.

a Günümüzün hızla gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurmak, en azından bu hıza yetişmeye çalışmak hem bireyler hem kurum ve kuruluşlar açısından bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu doğrultuda yapılması gerekli olan yüzlerce, binlerce belki milyonlarca uygulama ve çalışma vardır. Ancak listenin en başında hiç şüphesiz günümüzün en etkili kitle iletişim aracı olan ‘internet’ gelmektedir.

Tüm zamanların en yaygın, en etkili, en hızlı gelişen ve dünya çapında kabul edilen iletişim ve pazarlama aracı olan web tasarımlarının bizlere sunduğu kolaylıklar asla göz ardı edilemez. Firmalarınız tatilde veya herhangi bir nedenle kapalı olsa bile web siteniz internet’te iş başındadır. Müşterileriniz sizlere 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabilirler. Web siteleriniz size kazanç sağlamak için sürekli uğraşır. Web siteleri potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağladığı gibi var olan müşterilerinizle de haberleşmenizi hızlandırır. Tanıtımızı tüm dünya üzerinde bu kadar rahat sağlayabilen web siteleri işlevinin bu kadar büyük olmasına karşın oldukça hesaplıdır.


Mobil Uyumlu

Web sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilebilir olması bizim için önemlidir. İşletmenizin web tasarımını bütün cihazlardan uyumlu  görünecek şekilde kurguluyoruz.

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobil cihazlardan giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede ulaşabilecekler.


Web Tasarım Süreçlerimiz

ANALİZ


Web tasarım'ın en önemli unsuru analizdir. firmanız hakkında beklentilerinizi ve hedeflerinizi önce sizden dinliyoruz . Ardından sektörünüzü ve rakiplerinizi analizini ederek size en doğru web sitesini hayata geçirmek için önerilerimizi sunuyoruz.


SİTE HARİTASI


Yaptığımız analizin ardından web sitenizin içerisinde olması gereken içerikleri size sunarız. Bunun yanı web sitelerimizin olmazsa olmazı iletişim formları, sosyal medya hesapları gibi detaylara da yer vermekteyiz.


TASARIM ve YAZILIM


Analizin ardından web sitemizde bulunan hazır yazılımlardan dilerseniz sizin istediğiniz tasarımın kodlamasına başlarız. Bu aşamada arama motorlarının beklentilerine, kullanıcı deneyimine ve mobil uyumluluğa özen gösteririz.


TEST ve YAYIN SÜRECİ 


Web sitenizin tamamlanmasıyla birlikte öncelikli olarak test alanımızda web sitenizi yayınlarız. Bu süreçte sizlerin istekleri doğrultusunda gerekli güncellemeler ve değişikleri tamamlayarak alan adınızda yayına hazır hale getiririz.

Web sitenizi  teslim ettikten sonra işimiz bitmiyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm güncelleme talepleri için size destek vermek için buradayız.

bilgi@kumbagweb.com

Mail 7x24 Destek

0552 788 59 59

Whatsapp 7x24 Destek

0552 788 59 59

Hafta içi 09:00-18:00